Eko-kožené nohavice s opaskom

Materiál:

Mäkký, odolný, hypoalergénny materiál, príjemný na pokožku kvôli vysokému percentu viskózy v kompozícii. Tkaniny s prídavkom terylénu udržiavajú svoj tvar dobre, nedržia sa, dlho slúžia, oblečenie zo zmiešanej viskózy sedí perfektne na ľubovoľnej postave. Táto tkanina si zachováva svoju farbu dokonale aj po mnohých umývaniach.

Zloženie: 50% viskóza, 50% terylén

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o tkaniny vyrobené z zmiešané viskóza je pomerne jednoduchý – na umývanie tohto materiálu, pranie režim pri teplote +40 ° C je ideálny na suché oblečenie dostatočne rýchlo, odporúčame Žehlenie odevov na zlej strane pri teplote nie vyššej ako 120 ° C, teplotný režim je „hodváb“.

Description:

„V kancelárii, kde nie je prísny dress code, sme ju nosiť s bielym nadrozmerná tričko alebo krajky blúzka vo Viktoriánskom štýle a topánky s mačiatkom päty. A pre ležérny vzhľad ho kombinujeme so základným tričkom a členkovými topánkami s trendovými reťazami.“

Presný zásah do hlavných trendov móla-nohavice z mäkkej ekologickej kože na vysokom páse s dlhým pásom. V sezóne SS ‚ 20 sa v zbierkach Hermes, Lacoste a Off-White objavili kožené nohavice. Model je vyrobený v hlbokom tmavošedom odtieni.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Kožené textúry oblečenie-trend sezóny SS ‚ 20 podľa Vogue;
  • Kožené nohavice-SS ‚ 20 catwalk trend od Hermes, Lacoste, Off-White, Paul Smith ukazuje;
  • Zúžený rez je vhodný pre rôzne typy obrázkov;
  • Vysoký pás a pás zvýrazniť pása;
  • 100% vegánska šetrná ekologická koža odolná voči opotrebovaniu.

Starostlivosť: na odstránenie nečistôt použite mokrú špongiu alebo mäkkú handričku s mydlovým roztokom, pranie v práčke sa neodporúča. Jemný režim 30 je vhodný na žehlenie.

Odevy