Viskózové nohavice so štipkami a stripovou „potlačou“

Description:

„V kancelárii noste nohavice so základnou košeľou v štýle „mužov“, topánky so skutočnou textúrou“ ako krokodíl “ na širokej päte a geometrickom vrecku. Na prechádzku ich noste s rolákom s objemnými ramenami, kozákmi a trendovým vinylovým pláštenkom.“

Nohavice klasickej dĺžky v tmavo modrom odtieni sú povinným prvkom základného šatníka. Voľný strihový model je univerzálny pre všetky typy karosérií. Vysoké nasadenie a štipce v páse zdôrazňujú pás. Tlač v tenkom vertikálnom pruhu vizuálne roztiahne siluetu.

Pre ženy je nákup nohavíc na leto jednou z najťažších úloh. A to nie je o vlastnostiach postavy alebo dokonca o finančných príležitostiach. V skutočnosti je všetko oveľa jednoduchšie: kvôli rôznorodosti možností môže byť veľmi ťažké rozhodnúť o voľbe. Bavlna alebo hodváb? Bielizeň alebo šifón? Vysoký alebo nízky? Vzplanul alebo chudá? Prostý alebo s odtlačkami? Samozrejme, neexistuje žiadna odpoveď na žiadnu z týchto otázok-je to všetko vec chuti a vaša vlastná vízia štýlového šatníka. Stylisti sa však dovolili dať nejaké rady spravodlivému sexu-poradenstvo o tom, aké modely si vyberiete v roku 2020. A vďaka harmonickým ženským zbierkam odevov a obuvi na webových stránkach internetového obchodu môžete vidieť sami.

Pokiaľ ide o materiály, jedným z hitov roku 2020 bola viskóza-podľa návrhárov sú vlastnosti tejto tkaniny najatraktívnejšie pre vytváranie letného oblečenia.

Viskóza má niekoľko výhod:

  • Pekná textúra. Vďaka špeciálnemu spracovaniu je táto tkanina z prírodných surovín hodvábna, tenká a jemná na dotyk, čo vás cíti obzvlášť pohodlne vo viskózovom oblečení.
  • Pocit chladu a sebavedomia. Viskóza-najlepšia voľba pre horúce leto, má vynikajúcu priedušnosť.
  • Vždy nepoškvrnené. Materiál nehromadí statickú elektrinu, takže oblečenie z nej sedí perfektne bez toho, aby spôsobilo zbytočné nepríjemnosti.
  • Vynikajúca farebná stálosť. Vzhľadom na to, že viskóza je farbená aj vo fáze vytvárania samotnej tkaniny, farbivo trvá dlhú dobu a prakticky sa počas prania nevymyje.

Údaje:

  • Vlastná výroba;
  • Nohavice s vreckami – trend SS’20 podľa verzie Vogue;
  • Univerzálna Tmavo modrá farba;
  • Voľný strih sa hodí na akúkoľvek postavu;
  • Vysoký pás zvýrazní pás;
  • Vertikálne prúžok tlač vizuálne Slims.

Zloženie: 98% viskóza, 2% spandex-mäkký, odolný, dobre konzervujúci materiál.

Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Obraz je doplnený minimalistickým aktovkou z hladkej ekologickej kože s pásom H. I. T., VŠESTRANNÉ ČERPADLÁ S ASYMETRICKÝM VÝSTRIHOM.

Odevy